Szkolenie: UAVO VLOS

Szkolenie: UAVO VLOS

Latanie dronem to nie tylko frajda. Warto pamiętać, że UAVO może być sprzętem używanym w rozmaitych sytuacjach zawodowych, a zakres fachowców, którym drony pomagają w wykonywaniu obowiązków jest coraz szerszy.

Z myślą o takich osobach prowadzimy szkolenia, w trakcie których uczestnicy mają szansę zapoznać się ze sposobem działania i obsługi drona, poznać specyfikę różnych modeli i nauczyć się poruszać nim w zróżnicowanych warunkach. Szczególną uwagę warto zwrócić na szkolenia UAVO VLOS, podczas których można opanować techniki lotu dronami znajdującymi się w zasięgu wzroku.

Z różnych względów łatwiej jest nauczyć się sterowania statkiem powietrznym pracującym w takim trybie. Widząc obiekt, możemy z większą precyzją i pewnością kierować się w określone miejsce, nie odczuwamy też obaw o to, że stracimy kontrolę nad dronem.

VLOS bywa pomocne w pracy mediów, ponieważ umożliwia filmowanie wydarzeń ze znacznej wysokości bez konieczności posługiwania się helikopterem załogowym. To rozwiązanie znacznie tańsze, które przy obecnej klasie kamer instalowanych w dronach pozwala przekazywać widzom obraz w najwyższej jakości HD. Reportaże przygotowane z wykorzystaniem statków VLOS są efektowne i sprawiają wrażenie produkowanych z dużym rozmachem. Nasze szkolenia pomogą ludziom mediów wprowadzić swój warsztat pracy na nowy poziom.

 

Nabliższe szkolenie:
VLOS - 9 lipca oraz 20 sierpnia

 

Polityka prywatności

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.