Szkolenia

Szkolenia

 

Prowadzone w CSP szkolenia UAVO są skierowane do osób cywilnych, jak i reprezentujących służby mundurowe. Organizujemy kursy na drony:

  • VLOS - Visual Line Of Sight (w zasięgu wzroku) – propozycja dla wszystkich chcących w przyszłości świadczyć usługi w zakresie filmowania i fotografowania, podczas których stosowane będą bezzałogowe statki powietrzne;
  • BVLOS - Beyond Visual Line Of Sight (poza zasięgiem wzroku) – w głównej mierze przeznaczone dla funkcjonariuszy Policji, BOR, ABW i Straży Pożarnej, którzy będą korzystać w pracy z bezzałogowych statków powietrznych przeznaczonych do lotów poza zasięgiem wzroku operatora. Kurs na drony BLOVS odbywa się z wykorzystaniem sprzętu, jakim dysponuje Centrum Szkolenia Pilotów. Podczas szkolenia UAVO uczestnicy mogą korzystać z własnego sprzętu, ale po jego wcześniejszej weryfikacji i uzyskaniu zgody od Dyrektora Technicznego CSP. Weryfikacja drona podlega dodatkowej opłacie.

Operator drona
Kurs na drony
Szkolenia UAVO

 

Szkolenie teoretyczne

sprowadza się do przekazania kursantom wiedzy niezbędnej do tego, aby uzyskać kwalifikację operatora UAVO stosowanego w celach pozarekreacyjnych i pozasportowych. Podczas szkolenia kursanci dowiedzą się, jak obsługiwać i wykonywać bezpieczne loty dronami pozostającymi w zasięgu wzroku. Nad programem i przebiegiem zajęć czuwa profesjonalna kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze bezzałogowych statków powietrznych, w pracach konstrukcyjnych nad platformami bezzałogowymi, a także w zarządzaniu przestrzenią powietrzną. Teoretyczny kurs na drony kończy się egzaminem wewnętrznym. Uzyskanie pozytywnego wyniku pozwala na przystąpienie do egzaminu państwowego.

 

Ćwiczenia praktyczne

mają na celu przekazanie umiejętności niezbędnych do tego, aby otrzymać świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego, który nie będzie używany w celach sportowych lub rekreacyjnych. Zajęcia prowadzi doświadczona kadra szkoleniowców. Szkolenie jest realizowane w dwóch wariantach – jako ćwiczenia naziemne z użyciem symulatorów oraz jako ćwiczenia praktyczne w locie. Jego zakończenie zwieńcza egzamin wewnętrzny, którego zdanie upoważnia do podejścia do egzaminu państwowego.

 

Poczuj się jak operator drona! Tylko z Nami!

Dokumenty potwierdzające nasze umiejętności w zakresie obsługi statku bezzałogowego, dają nam uprawnienia do sterowania większymi i zaawansowanymi technicznie modelami. Propozycję szkoleń i kursów w tym zakresie adresujemy przede wszystkim do profesjonalistów wykonujących zawody, w których drony mogą okazać się użyteczne. Przekażemy całą wiedzą, jaką powinien posiadać dobry operator drona.

Kurs na operatora drona został tak skonstruowany, aby uwzględnić wszystkie najważniejsze kwestie związane z techniką lotu, radzeniem sobie w złych warunkach pogodowych czy realizacją dobrych ujęć za pomocą kamer wbudowanych w urządzenie. Zajęcia mają charakter zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Te ostatnie odbywają się na terenie jednego z podwarszawskich ośrodków wypoczynkowych, w warunkach zgodnych ze standardami nauki lotu dronami.

Po pomyślnym zaliczeniu wszystkich zajęć przewidzianych kursem można przystąpić do egzaminu. Po jego zdaniu w ręku będziemy mieć świadectwo kwalifikacji UAVO, poświadczające nasze umiejętności bezpiecznego i efektywnego lotu maszyną. W tym momencie możemy się poczuć jak prawdziwy operator drona. Kurs na drony w wybranym zakresie można rozpocząć po kontakcie z nami i załatwieniu kilku prostych formalności.

Kurs VLOS 5-dniowy
1590 PLN netto
prosimy o dokonanie płatności za kurs najpóźniej do środy w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie kursu
 
Kursy VLOS + BVLOS
3490 PLN netto
prosimy o dokonanie płatności za kurs najpóźniej do środy w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie kursu
 
Szkolenie doskonalące - klasa do 2kg
200 PLN netto
1 godzina z instruktorem na DJI Phantom
prosimy o dokonanie płatności za kurs najpóźniej do środy w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie kursu
 

Polityka prywatności

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.