Zaplecze dydaktyczno techniczne

Zaplecze dydaktyczno-techniczne Centrum Szkolenia Pilotów


Szkolenia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską posiadającą wiedzę nie tylko z zakresu BSP ale i załogowego lotnictwa cywilnego.

Szkolenia teoretyczne i praktyczne odbywać się będą w przepięknie położonym w centrum Mazowsza ośrodku lotniczym z własnym lądowiskiem - Sobieniach Królewskich - dowiedz sie więcej

Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych jako 100% Partner Centrum Szkolenia Pilotów posiada materiały dydaktyczne potrzebne do zrealizowania szkolenia teoretycznego i praktycznego dającego kurantowi specjalistyczną wiedzę w zakresie wiedzy teoretycznej, eksploatacji i bezpiecznego wykonywania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi. Materiały szkoleniowe są zgodne z programem szkolenia ośrodka.

Centrum Szkolenia Pilotów może dodatkowo zaoferować zakwaterowanie w hotelu ( ceny preferencyjne dla większej liczby kursantów) wraz z wyżywienie, w przystępnej cenie. Wszelkie informacje udzielane są przy zapisach na wybrany kurs.

 

Centrum Szkolenia Pilotów służy pomocą przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, które są niezbędne do uzyskania certyfikatów w tym:

  • oświadczenia o posiadanej wiedzy i umiejętnościach
  • badania lotniczo-lekarskie
  • ubezpieczenie OC
  • wnioski o wydanie świadectw kwalifikacji i dopuszczenie do egzaminu

Poza tym, do dyspozycji kursantów dostępne są za darmo:

  • wielowirnikowce w pełni wyposażone do lotów Visual Line Of Sight, Beyond Visual Line Of Sight jak i EVLOS
  • samoloty wyposażone do lotów Visual Line Of Sight, Beyond Visual Line Of Sight jak i EVLOS

Polityka prywatności

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.