Licencja na drona

Licencja (uprawnienia) na drona - Świadectwo kwalifikacji UAVO

Zdobywając uprawnienia na drona czyli świadectwo kwalifikacji UAVO, otwieramy przed sobą zupełnie nowe możliwości i pozyskujemy umiejętności, które mogą okazać się przydatne w życiu zawodowym, ale również w ramach spędzania czasu wolnego. Bezzałogowe statki powietrzne zyskały w ostatnich latach dużą popularność, a „licencja na drona” staje się z roku na rok coraz większym obiektem pożądania.

Dziś nie ma problemu z kupnem urządzenia latającego, które popularnie określa się mianem drona. Istnieją drony  mieszczące się na ludzkiej dłoni, nadające się doskonale jako zabawka dla nieco starszych dzieci lub jako pierwszy krok w świecie tych niezwykłych urządzeń.

My zachęcamy do skorzystania z fachowej i kompleksowej oferty szkoleń i kursów, bo uprawnienia na dron to wejście na stopień wyżej. Doświadczona i co najważniejsze kompetentna kadra zapewnia przekazanie całej koniecznej wiedzy, dzięki której zdobycie licencji na drony okaże się prostsze niż sądzimy.

Wszystkie zajęcia praktyczne odbywają się na specjalnie wydzielonym terenie, w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym w miejscowości Sobienie Królewskie blisko Warszawy. Zajęcia, których zwieńczeniem jest egzamin państwowy w celu uzyskania świadectwa kwalifikacji UAVO są w pełni bezpieczne i odbywają się pod profesjonalnym nadzorem naszych specjalistów. Osoby, dla których licencja UAVO (Unmanned Aerial Vehicle Operator) może być istotnym krokiem na drodze rozwoju zawodowego, zapraszamy do kontaktu. Uzyskana we współpracy z nami licencja na drony zapewnią wachlarz umiejętności na światowym poziomie.

Polityka prywatności

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.