Zostań operatorem bezzałogowych statków powietrznych

Szkolenia teoretyczne i praktyczne do świadectwa kwalifikacji UAVO (Unmanned Aerial Vehicle Operator) z uprawnieniami wykonywania lotów w zasięgu wzroku - VLOS oraz poza zasięgiem wzroku - BVLOS.
Dowiedz się więcejFormularz zgłoszeniowy
 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ SZKOLENIA I BEZPIECZEŃSTWO LOTÓW

Celem CSP jest profesjonalne wyszkolenie kandydatów na operatorów UAVO (Unmanned Aerial Vehicle – bezzałogowego statku powietrznego) w zakresie VLOS (Visual Line Of Sight – w zasięgu wzroku)
oraz BVLOS (Beyond Visual Line Of Sight – poza zasięgiem wzroku) jak również EVLOS (Extended Visual Line Of Sight) na samolotach oraz wielowirnikowcach.

 

VLOS

Visual Line Of Sight – nauka latania dronem w zasięgu wzroku

BVLOS

Beyond Visual Line Of Sight – poza zasięgiem wzroku

EVLOS

Loty w zakresie widzialności, gdzie fizyczną widzialność realizuje szereg obserwatorów rozstawionych w terenie i mających bezpośrednią i ciągłą łączność z pilotem
 

 

Centrum Szkolenia Pilotów

Certyfikowany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego ośrodek szkolenia wpisany do rejestru podmiotów szkolących Nr 152RPS-09/2015 Centrum Szkolenia Pilotów służy do teoretycznego oraz praktycznego wykształcenia pilota bezzałogowych statków powietrznych. W CSP można odbyć zarówno szkolenie przygotowujące do egzaminu teoretycznego i praktycznego róznych typów.

Od lat, zarówno jako pracownicy ITWL ale również prywatnie, nasi Instruktorzy współpracują ze wszystkimi czołowymi producentami bezzałogowych systemów UAV z całego świata. Jesteśmy na bieżąco z rozwojem współczesnej techniki i technologii. Wszystkie nasze szkolenie teoretyczne i praktyczne odbywają się w jednym miejscu w Warszawie, ale co trzeba zaznaczyć odbywają się na miejscu również egzaminy państwowe teoretyczne oraz praktyczne

Dowiedz się więcej
 
 
 

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Polityka prywatności

Zobacz gdzie jesteśmy

CSP: Centrum Szkolenia Pilotów

Centrum Szkolenia Pilotów
ul. Księcia Bolesława 6
01-494 Warszawa
 

+48 733 700 394
+48 261 851 110


szkolenia@cwp.itwl.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.